ECASD40J107M015KH0
CAP ALUM POLY 100UF 20% 6.3V SMD
Seri / Aile Numarası
ECASD40J107M
ECASD40J107M015KH0 Hakkında
Murata Electronics ECASD40J107M015KH0, 100 µF kapasitanslı, 6.3V rated voltage'a sahip alüminyum polimer kondansatördür. SMD 2917 (7343 Metric) paketinde sunulan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 15 mΩ ESR (Equivalent Series Resistance) ve 2 A ripple current kapasitesi sayesinde, DC/DC konvertörleri, güç kaynakları ve analog devrelerde güvenilir performans sağlar. -40°C ile +125°C arasında çalışan bileşen, 125°C sıcaklıkta 1000 saat ömür garantisine sahiptir. ±20% tolerans ile uygulanır.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 15mOhm
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Case 2917 (7343 Metric)
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 2 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 6.3 V