ECA-2WM2R2
CAP ALUM 2.2UF 20% 450V RADIAL
Üretici
Panasonic
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
ECA-2WM2R2
ECA-2WM2R2 Hakkında
Panasonic ECA-2WM2R2, 2.2 µF kapasiteli, 450V rated voltajlı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye dikey yerleştirilir. ±20% tolerans ile belirlenen kapasitans değerini sağlar. -25°C ile 85°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 85°C'de 2000 saat yaşam süresi garantisine sahiptir. Düşük frekans (120 Hz) koşullarında 44 mA, yüksek frekans (10 kHz) koşullarında 74.8 mA ripple akım kapasitesi sunar. Genel amaçlı uygulamalarda, filtre, dekuplaj ve enerji depolama devreleri gibi geniş bir yelpazede kullanıma uygun tasarlanmıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 2.2 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 74.8 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 44 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V