ECA-2WHG100
CAP ALUM 10UF 20% 450V RADIAL
Üretici
Panasonic
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
ECA-2WHG100
ECA-2WHG100 Hakkında
Panasonic ECA-2WHG100, 10 µF kapasitanslı, 450 V rated voltajlı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajına uygun bu bileşen, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. ±20% tolerans ile üretilmiştir. 100 kHz'de 112.5 mA ve 120 Hz'de 75 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, ses sistemleri, endüstriyel elektronik ve tüketici cihazlarında filtrele, güç düzenleme ve sinyal işleme işlevlerinde kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 112.5 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 75 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V