ECA-2GM010B
CAP ALUM 1UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ECA-2GM010B
ECA-2GM010B Hakkında
Panasonic ECA-2GM010B, 1 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V nominal voltaj ile tasarlanmış olan bu bileşen, radial through-hole montaj tipine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılan kondansatör, -25°C ile 85°C arasında çalışmaktadır. 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. ±20% tolerans ile üretilen ürün, 10 kHz'de 54.4 mA ve 120 Hz'de 32 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtering uygulamaları ve genel devre tasarımlarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 54.4 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 32 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V