ECA-2GHG470
CAP ALUM 47UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ECA-2GHG470
ECA-2GHG470 Hakkında
Panasonic ECA-2GHG470, 47 µF kapasitansına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V rated voltage ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through-hole montaj tipine sahip olup, genel amaçlı elektronik devreler, güç kaynakları, motor kontrol sistemleri ve filtreleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. ±20% tolerans değerine sahip bu kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışmakta ve 105°C'de 2000 saatlik ömrü garantilemektedir. 100 kHz'de 375 mA, 120 Hz'de 250 mA ripple current kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 375 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 250 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V