ECA-2GHG3R3B
CAP ALUM 3.3UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ECA-2GHG3R3B
ECA-2GHG3R3B Hakkında
Panasonic ECA-2GHG3R3B, 3.3 µF kapasitansa sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V nominal gerilimde kullanılmak üzere tasarlanmıştır ve ±20% tolerans ile üretilmiştir. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye entegrasyonu kolaydır. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında, 2000 saatlik ömür garantisi vermektedir. 100 kHz'de 60 mA ve 120 Hz'de 40 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. Can tipi kasa ile kompakt tasarım sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 3.3 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 60 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 40 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V