ECA-2GHG220
CAP ALUM 22UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ECA-2GHG220
ECA-2GHG220 Hakkında
Panasonic ECA-2GHG220, 22 µF kapasitanslı radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V nominal gerilim ile tasarlanmış olup, ±20% toleransta üretilmiştir. -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. 100 kHz'de 217.5 mA ve 120 Hz'de 145 mA ripple akım kapasitesine sahip olup, genel amaçlı uygulamalarda kullanılan through-hole montajlı bir bileşendir. Gücü filtreleme, zaman gecikmesi ve enerji depolama gibi uygulamalarda yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 217.5 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 145 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V