ECA-2EHG4R7B
CAP ALUM 4.7UF 20% 250V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ECA-2EHG4R7B
ECA-2EHG4R7B Hakkında
Panasonic ECA-2EHG4R7B, 4.7 µF kapasitanslı, 250V rated voltajlı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve 2000 saat ömür (105°C'de) ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere kolayca entegre edilebilir. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. Düşük frekans ripple akımı 50 mA (120 Hz) ve yüksek frekans ripple akımı 75 mA (100 kHz) değerlerindedir. Güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel kontrol devreleri gibi uygulamalarda yaygın olarak kullanılan bir kondansatördür.
Applications General Purpose
Capacitance 4.7 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 75 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 50 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V