ECA-2CM4R7
CAP ALUM 4.7UF 20% 160V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ECA-2CM4R7
ECA-2CM4R7 Hakkında
ECA-2CM4R7, Panasonic tarafından üretilen 4.7 µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 160V rated voltage ile tasarlanan bu radial montajlı kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. ±20% tolerans değerine sahip olan kondansatör, 10 kHz'de 132.6 mA ve 120 Hz'de 78 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Audio amplifier devreleri, power supply uygulamaları, filtering ve decoupling işlemleri başta olmak üzere endüstriyel ve tüketici elektronikleri uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 4.7 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 132.6 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 78 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V