ECA-2CHG4R7B
CAP ALUM 4.7UF 20% 160V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ECA-2CHG4R7B
ECA-2CHG4R7B Hakkında
Panasonic ECA-2CHG4R7B, 4.7 µF kapasitansı ve 160V rated voltajına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj türü ile PCB'lere doğrudan entegre edilmek üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans aralığında çalışır ve -25°C ile 105°C sıcaklık aralığında kullanılabilir. 105°C'de 2000 saat ömür süresi ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtrele ve coupling devrelerde yaygın olarak kullanılır. Yüksek ve düşük frekans ripple akımı kapasiteleri sırasıyla 100 kHz'de 64.5 mA ve 120 Hz'de 43 mA'dir. Aktif durumdaki bu bileşen, endüstriyel ve tüketici elektronik uygulamaları için güvenilir bir seçimdir.
Applications General Purpose
Capacitance 4.7 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 64.5 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 43 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V