ECA-2AM2R2B
CAP ALUM 2.2UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ECA-2AM2R2B
ECA-2AM2R2B Hakkında
Panasonic ECA-2AM2R2B, 2.2 µF kapasitansı ve 100V nominal voltajı olan radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan takılır. ±20% tolerans ve -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 2000 saatlik ömrü 85°C'de garanti edilmektedir. 10 kHz'de 51 mA ve 120 Hz'de 30 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 2.2 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 51 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 30 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V