ECA-2AHG4R7
CAP ALUM 4.7UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ECA-2AHG4R7
ECA-2AHG4R7 Hakkında
Panasonic ECA-2AHG4R7, 4.7 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V nominal gerilim ile tasarlanmış, ±20% toleransına sahip radyal montaj tipi bir bileşendir. -55°C ile 105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 1000 saat ömür elde eder 105°C sıcaklıkta. 100 kHz'de 76 mA ve 120 Hz'de 38 mA ripple akımı taşıyabilir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses devreleri ve filtre uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. Through-hole bağlantı özellikleri ile PCB'ye doğrudan monte edilebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 4.7 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 76 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 38 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V