ECA-2AHG470
CAP ALUM 47UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ECA-2AHG470
ECA-2AHG470 Hakkında
Panasonic ECA-2AHG470, 47 µF kapasitanslı radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through hole montaj tipine sahip olup, -55°C ile 105°C arasında stabil çalışır. 2000 saatlik ömürlü (105°C'de) bu kondansatör, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve analog filtreleme devrelerinde yaygın olarak uygulanır. ±20% tolerans ve 247.5 mA @ 100 kHz ripple current özellikleriyle düşük ve orta frekanslı uygulamalara uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 247.5 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 165 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V