ECA-2AHG330
CAP ALUM 33UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ECA-2AHG330
ECA-2AHG330 Hakkında
Panasonic ECA-2AHG330, 33 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan radial montajlı bir komponenttir. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 105°C'de 1000 saatlik yaşam süresine sahiptir. 260 mA @ 100 kHz high frequency ripple current ve 130 mA @ 120 Hz low frequency ripple current kapasitesi bulunmaktadır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, güç kaynakları, sinyal işleme devreler ve filtreleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 260 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 130 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V