ECA-2AHG102
CAP ALUM 1000UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ECA-2AHG102
ECA-2AHG102 Hakkında
Panasonic ECA-2AHG102, radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 1000 µF kapasitans değeri ve 100 V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Through-hole montaj tipi, -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında, 2000 saat ömür (105°C'de) sunmaktadır. ±20% tolerans ile belirtilen kapasitans değerini korur. Yüksek frekansta (100 kHz) 1.33 A, düşük frekansta (120 Hz) 265 mA ripple current taşıyabilir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve diğer elektronik uygulamalarda yaygın olarak tercih edilen bir bileşendir.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.33 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 265 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V