ECA-2AHG101
CAP ALUM 100UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ECA-2AHG101
ECA-2AHG101 Hakkında
Panasonic ECA-2AHG101, 100 µF kapasitanslı, 100V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış radyal montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through Hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenmesi mümkündür. -55°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. ±20% tolerans ve polar yapısı ile güç kaynakları, ses frekansı filtreleme, zener regülatör, kriyotron devre stabilizasyonu ve genel işaret kuplajı uygulamalarında kullanılır. 397.5 mA @ 100 kHz ve 265 mA @ 120 Hz ripple akım kapasitesi mevcuttur.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 397.5 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 265 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V