ECA-1VM470I
CAP ALUM 47UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ECA-1VM470I
ECA-1VM470I Hakkında
ECA-1VM470I, Panasonic tarafından üretilen 47µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V rated voltage ile çalışan bu radial montajlı komponentin toleransı ±20%'dir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen kondansatör, 85°C'de 2000 saat ömür süresine sahiptir. Yüksek frekansta (10 kHz) 221 mA ve düşük frekansta (120 Hz) 130 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve coupling/decoupling uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 221 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 130 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V