ECA-1VM221BJ
CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ECA-1VM221BJ
ECA-1VM221BJ Hakkında
Panasonic ECA-1VM221BJ, 220 µF kapasitansı ve 35V nominal gerilimi olan radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole tipinde bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sağlar. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, 10 kHz'de 595 mA ve 120 Hz'de 350 mA ripple akımını destekler. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 595 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 350 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V