ECA-1VM100I
CAP ALUM 10UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ECA-1VM100I
ECA-1VM100I Hakkında
Panasonic ECA-1VM100I, 10 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V nominal voltajda çalışan bu radial bağlantılı kondansatör, -40°C ile +85°C arasında güvenli işletim sağlar. 2000 saat ömür @ 85°C ile tasarlanmıştır. ±20% tolerans aralığında üretilmiştir. 10 kHz'de 102 mA ve 120 Hz'de 60 mA ripple current kapasitesi bulunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri, zaman belirleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. Through-hole montaj türüyle PCB'ye doğrudan lehimleme ile takılır.
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 102 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 60 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V