ECA-1VHG471B
CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ECA-1VHG471B
ECA-1VHG471B Hakkında
Panasonic ECA-1VHG471B, 470 µF kapasitanslı, 35V rated voltage ile çalışan radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj türüne sahip bu komponent, genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat yaşam süresi garantisine sahiptir. ±20% tolerans değeri ile üretilen kondansatör, 100 kHz'de 690 mA ve 120 Hz'de 460 mA ripple akım kapasitesi sunar. Güç kaynakları, audio amplifikatörleri, motor kontrol devreleri ve endüstriyel uygulamalar gibi birçok alanda kullanılmak üzere uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 690 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 460 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V