ECA-1VHG222
CAP ALUM 2200UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ECA-1VHG222
ECA-1VHG222 Hakkında
Panasonic ECA-1VHG222, 2200 µF kapasitansına sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35 V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Kondansatör -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömürlü tasarıma sahiptir. ±20% tolerans ile üretilmektedir. Yüksek frekans ripple akımı 100 kHz'de 1.449 A, düşük frekans ripple akımı 120 Hz'de 1.26 A'dir. Power supply filtreleme, sinyal coupling ve decoupling uygulamalarında yaygın olarak kullanılan bu kondansatör, through-hole montajı sayesinde geleneksel PCB tasarımlarına uyumludur.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.449 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.26 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V