ECA-1VHG102
CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ECA-1VHG102
ECA-1VHG102 Hakkında
Panasonic ECA-1VHG102, 1000µF kapasitanslı 35V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Through Hole montaj türüyle tasarlanan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve sinyal işlemede kullanılır. ±20% tolerans ve -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saat ömür süresi ile endüstriyel ve tüketici elektroniği uygulamalarına uygundur. 100 kHz'de 931.5 mA ve 120 Hz'de 810 mA ripple current kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 931.5 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 810 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V