ECA-1JM221
CAP ALUM 220UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ECA-1JM221
ECA-1JM221 Hakkında
Panasonic ECA-1JM221, 220µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimlenir. Ürün -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. ±20% toleransı ile yüksek frekans uygulamalarında 765 mA (10 kHz) ve düşük frekans uygulamalarında 450 mA (120 Hz) ripple akımını destekler. Güç kaynakları, filtreleme devreleri, zaman belirleme devrelerinde ve sinyel işleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 765 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 450 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V