ECA-1JM220B
CAP ALUM 22UF 20% 63V RADIAL
Üretici
Panasonic
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
ECA-1JM220B
ECA-1JM220B Hakkında
ECA-1JM220B, Panasonic tarafından üretilen 22 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatörüdür. 63V nominal gerilim ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygun bu radial tipli kondansatör, Through Hole montajını desteklemektedir. ±20% tolerans ve 2000 saat ömür (85°C'de) özellikleriyle yazılı devre kartlarında güç kaynağı filtrelemesi, sinyal işleme ve zaman sabitleme devrelerinde yaygın olarak uygulanır. -40°C ile +85°C arasında çalışabilen kondansatör, yüksek frekans (10 kHz) uygulamalarında 178.5 mA ripple akımına dayanabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 178.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 105 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V