ECA-1JM101B
CAP ALUM 100UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ECA-1JM101B
ECA-1JM101B Hakkında
Panasonic ECA-1JM101B, 100 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye radial olarak yerleştirilir. -40°C ile 85°C arasında işletim sıcaklığına sahip, 85°C'de 2000 saatlik ömür süresi garantilidir. ±20% tolerans ile üretilmiştir. 10 kHz'de 459 mA, 120 Hz'de 270 mA ripple akım kapasitesi vardır. Analog devrelerde, güç kaynakları, ses uygulamaları ve filtre devrelerde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 459 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 270 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V