ECA-1JM101
CAP ALUM 100UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ECA-1JM101
ECA-1JM101 Hakkında
Panasonic ECA-1JM101, 100 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. Through Hole montaj tipine sahip bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında güvenli çalışma sağlar ve 85°C sıcaklıkta 2000 saatlik ömür garantisine sahiptir. ±20% tolerans aralığında üretilmiş olup, 10 kHz'de 459 mA ve 120 Hz'de 270 mA ripple akım özelliklerine sahiptir. Gücü filtreleme, zaman gecikmesi, enerji depolama ve DC kütleleştirme gibi uygulamalarda yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 459 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 270 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V