ECA-1JHG220
CAP ALUM 22UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ECA-1JHG220
ECA-1JHG220 Hakkında
Panasonic ECA-1JHG220, 22 µF kapasitansına ve 63 V nominal gerilime sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir ve 105°C'de 1000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans değeri ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses devreleri ve filtre uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. 100 kHz'de 142 mA ve 120 Hz'de 71 mA ripple akımı kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 142 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 71 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V