ECA-1JHG102
CAP ALUM 1000UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ECA-1JHG102
ECA-1JHG102 Hakkında
Panasonic ECA-1JHG102, 1000µF kapasitanslı radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through Hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimlenebilir. ±20% tolerans ile üretilmiştir. 100 kHz'de 1.07A, 120 Hz'de 930mA ripple current kapasitesine sahip olup, 2000 saatlik ömrü 105°C'de garantilidir. -55°C ile 105°C arasında çalışabilir. Güç kaynakları, filtreleme, buffer ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.07 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 930 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V