ECA-1JHG101B
CAP ALUM 100UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ECA-1JHG101B
ECA-1JHG101B Hakkında
Panasonic ECA-1JHG101B, 100 µF kapasitansine sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V nominal gerilim için tasarlanmış, ±20% tolerans değerine sahiptir. Through-hole montaj türü ile PCB'lere monte edilir. -55°C ile 105°C arası çalışma sıcaklığında 2000 saat ömür süresi garantilidir. 100 kHz yüksek frekansta 322.5 mA, 120 Hz düşük frekansta 215 mA ripple akım kapasitesi vardır. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme, energi depolama ve sinyal işleme devreleri gibi endüstriyel ve tüketici elektroniği uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 322.5 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 215 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V