ECA-1JHG100
CAP ALUM 10UF 20% 63V RADIAL
Üretici
Panasonic
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
ECA-1JHG100
ECA-1JHG100 Hakkında
Panasonic ECA-1JHG100, 10 µF kapasitansına sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V nominal gerilime ve ±20% toleransa sahip bu bileşen, -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında güvenilir performans sunar. 1000 saat ömrü 105°C'de belirlenmiştir. Through-hole montaj tipine uygun radyal can kapsülde üretilmiştir. 100 kHz'de 92 mA ve 120 Hz'de 46 mA ripple akım kapasitesiyle, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve filtreleme devreleri gibi birçok elektronik uygulamada kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 92 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 46 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V