ECA-1HMR47
CAP ALUM 0.47UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ECA-1HMR47
ECA-1HMR47 Hakkında
Panasonic ECA-1HMR47, 0.47 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Radial bağlantı tipi ile PCB'ye direk monte edilebilen through-hole yapıya sahiptir. 85°C'de 2000 saat ömür süresi ile orta güç uygulamalarında tercih edilir. -40°C ile +85°C arasında çalışabilir. ±20% toleransıyla sunulan bu kondansatör, 10 kHz'de 8.5 mA ve 120 Hz'de 5 mA ripple current özelliklerine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 0.47 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 8.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V