ECA-1HM471B
CAP ALUM 470UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ECA-1HM471B
ECA-1HM471B Hakkında
Panasonic ECA-1HM471B, 470µF kapasitansı ve 50V rated voltajı ile tasarlanmış radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimleme yoluyla bağlanır. ±20% tolerans aralığında, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. 10 kHz'de 1.105 A ve 120 Hz'de 650 mA ripple current kapasitesine sahiptir. 2000 saat ömür garantisi 85°C'de sağlanır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri, kalibre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.105 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 650 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V