ECA-1HM330I
CAP ALUM 33UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ECA-1HM330I
ECA-1HM330I Hakkında
Panasonic ECA-1HM330I, 33 µF kapasitanslı radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygundur. Kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilen geniş sıcaklık aralığına sahiptir. 85°C sıcaklıkta 2000 saat yaşam süresi belirtilmiştir. Ripple current kapasitesi 10 kHz'de 187 mA ve 120 Hz'de 110 mA'dir. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, pil şarj devreleri, güç kaynakları, filtre uygulamaları ve genel elektronik sistemlerde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 187 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 110 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V