ECA-1HM2R2B
CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL
Üretici
Panasonic
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
ECA-1HM2R2B
ECA-1HM2R2B Hakkında
Panasonic ECA-1HM2R2B, 2.2µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal gerilim için tasarlanmış radyal montajlı bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 2000 saatlik ömür süresine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilmiştir. Düşük ve yüksek frekanslı ripple akım değerleri sırasıyla 120 Hz'de 20 mA ve 10 kHz'de 34 mA'dir. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu kondansatör, through-hole montaj için uygun olup aktif statüde tedarik edilmektedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 2.2 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 34 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 20 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V