ECA-1HM221
CAP ALUM 220UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ECA-1HM221
ECA-1HM221 Hakkında
ECA-1HM221, Panasonic tarafından üretilen 220 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltage ile tasarlanmış olup, ±20% tolerans ve radial Through Hole montaj tipine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir. 85°C'de 2000 saat ömür süresi garantisinde çalışmaktadır. Düşük frekans ripple current'ı 400 mA @ 120 Hz, yüksek frekans ripple current'ı ise 680 mA @ 10 kHz'dir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devreleri gibi alanlarda yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 680 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 400 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V