ECA-1HHGR47
CAP ALUM 0.47UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ECA-1HHGR47
ECA-1HHGR47 Hakkında
ECA-1HHGR47, Panasonic tarafından üretilen 0.47µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltaj ile çalışan bu radial montajlı komponentin ±20% toleransı bulunmaktadır. -55°C ile 105°C sıcaklık aralığında çalışabilen kondansatör, 1000 saat ömür garantisine sahiptir. 100 kHz'de 10 mA ve 120 Hz'de 5 mA ripple akım kapasitesi ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygun tasarlanmıştır. Through hole montaj tipinin tercih edildiği devreler için idealdir. Not: Bu ürün kullanımdan kaldırılmış (Obsolete) durumda olup yerine alternatif komponent kullanılması önerilir.
Applications General Purpose
Capacitance 0.47 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 10 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V