ECA-1HHGR22
CAP ALUM 0.22UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ECA-1HHGR22
ECA-1HHGR22 Hakkında
Panasonic tarafından üretilen ECA-1HHGR22, 0.22µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal voltaj ile radial montajlı through-hole uygulamaları için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklık aralığına sahiptir. 105°C'de 1000 saat ömür süresi belirtilmiştir. General purpose uygulamalarında, güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılan bir bileşendir. Bileşen, üretimi durdurulmuş (obsolete) olarak sınıflandırılmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 0.22 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.6 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.3 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V