ECA-1HHG332
CAP ALUM 3300UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ECA-1HHG332
ECA-1HHG332 Hakkında
Panasonic ECA-1HHG332, 3300 µF kapasitansı ve 50 V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına ve 2000 saat ömrüne (105°C'de) sahiptir. ±20% tolerans ile üretilmiştir. Yüksek frekansda 2.036 A (100 kHz) ve düşük frekansda 1.77 A (120 Hz) ripple akım kapasitesine sahip olup, güç kaynakları, filtreleme devreleri, zaman belirleme uygulamaları ve genel amaçlı elektronik sistemlerde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.036 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.77 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V