ECA-1HHG222
CAP ALUM 2200UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ECA-1HHG222
ECA-1HHG222 Hakkında
Panasonic ECA-1HHG222, 2200 µF kapasitansına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal voltaj ile çalışan bu bileşen, -55°C ile 105°C arasında işletim sıcaklığına dayanıklıdır. 2000 saatlik ömür süresi 105°C'de garanti edilmektedir. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. 100 kHz'de 1.691 A ve 120 Hz'de 1.47 A ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% toleransla imalat edilen bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devrelerinde ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.691 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.47 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V