ECA-1HHG220B
CAP 22UF 50V ELECT NHG RADIAL
Seri / Aile Numarası
ECA-1HHG220B
ECA-1HHG220B Hakkında
Panasonic ECA-1HHG220B, 22 µF kapasitanslı 50V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial through-hole montajı ile PCB'lere doğrudan entegre edilir. AEC-Q200 sertifikasına sahip olup otomotiv uygulamalarında güvenilir çalışma sağlar. -55°C ile 105°C arasında işletilmek üzere tasarlanmış, 1000 saat ömürlü tasarıma sahiptir. 100 kHz'de 130 mA, 120 Hz'de 65 mA ripple akımını tolere edebilir. ±20% kapasitans toleransı ile gelir. Güç kaynakları, filtreleme ve dekoupleme uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Automotive
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 130 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 65 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V