ECA-1HHG102B
CAP ALUM 1000UF 20% 50V RADIAL
Üretici
Panasonic
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
ECA-1HHG102B
ECA-1HHG102B Hakkında
Panasonic ECA-1HHG102B, 1000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltajda çalışır ve radial through-hole montaj tipine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -55°C ile 105°C arasında güvenli şekilde çalışabilir. 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. Düşük frekansda (120 Hz) 950 mA, yüksek frekansda (100 kHz) 1.093 A ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.093 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 950 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V