ECA-1EM331BJ
CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ECA-1EM331BJ
ECA-1EM331BJ Hakkında
ECA-1EM331BJ, Panasonic tarafından üretilen 330 µF kapasiteli, 25V rated voltajlı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipiyle PCB'lere doğrudan lehimlenir. ±20% tolerans ile sunulan bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 2000 saatlik ömrü garantiler. 10 kHz'de 663 mA ve 120 Hz'de 390 mA ripple akımı kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, ses devreleri, filtre ve dekouplaj amaçlı kullanılan bu polar kondansatör, radial can paketlemesiyle kompakt tasarımlar için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 663 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 390 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V