ECA-1EM102B
CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ECA-1EM102B
ECA-1EM102B Hakkında
Panasonic ECA-1EM102B, 1000 µF kapasitanslı radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal voltaj ile tasarlanmış olup, ±20% tolerans aralığında üretilmektedir. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenebilir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses devreleri, filtreleme ve emniyet devrelerinde kullanılır. 2000 saat ömür süresi 85°C'de garanti edilmiştir. 10 kHz'de 1.445 A ve 120 Hz'de 850 mA ripple akımı taşıyabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.445 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 850 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V