ECA-1EHG471B
CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ECA-1EHG471B
ECA-1EHG471B Hakkında
Panasonic ECA-1EHG471B, 470 µF kapasitanslı, 25V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Through Hole montaj tipi ile tasarlanmış bu bileşen, genel amaçlı uygulamalar için uygundur. ±20% tolerans ve 2000 saatlik ömrü (105°C'de) ile güvenilir performans sağlar. -55°C ile +105°C arasında çalışabilir. Ripple current özelliği 570 mA @ 100 kHz ve 380 mA @ 120 Hz'dir. Güç kaynakları, filtre devreleri, sinyal işleme ve düşük frekans uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 570 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 380 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V