ECA-1EHG221B
CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ECA-1EHG221B
ECA-1EHG221B Hakkında
Panasonic ECA-1EHG221B, 220µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial, can tipinde through hole montaj özelliğine sahiptir. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına ve 105°C'de 1000 saat ömür süresine sahiptir. ±20% tolerans ile sunulan ürün, 100 kHz'de 345 mA ve 120 Hz'de 230 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme, decoupling ve enerji depolama uygulamalarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 345 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 230 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V