ECA-1EHG221
CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ECA-1EHG221
ECA-1EHG221 Hakkında
Panasonic ECA-1EHG221, 220 µF kapasitansına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal voltaj ve ±20% toleransa sahip olup, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir. 105°C'de 1000 saat ömür süresine sahiptir. Through-hole montaj türü ile PCB'lere doğrudan takılır. 100 kHz'de 345 mA ve 120 Hz'de 230 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 345 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 230 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V