ECA-1CM471B
CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ECA-1CM471B
ECA-1CM471B Hakkında
Panasonic ECA-1CM471B, 470 µF kapasitansı ve 16V rated voltage'ı ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can paket tipinde Through Hole montajına uygun bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışmakta ve 85°C'de 2000 saat ömür süresi sunmaktadır. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, 10 kHz'de 748 mA ve 120 Hz'de 440 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtre uygulamaları ve sinyal işleme devrelerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 748 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 440 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V