ECA-1CM471
CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL
Üretici
Panasonic
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
ECA-1CM471
ECA-1CM471 Hakkında
Panasonic ECA-1CM471, 470 µF kapasitansına sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V rated voltaj ile tasarlanmış bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere geliştirilmiştir. Through Hole montaj tipi sayesinde PCB'ye kolay entegre edilebilir. ±20% tolerans değeri standart hassasiyet gerektiren devrelerde yeterlidir. -40°C ile 85°C arasında çalışan bu bileşen, 85°C'de 2000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. 10 kHz'de 748 mA ripple current kapasitesi ve 120 Hz'de 440 mA ripple current kapasitesi ile güç kaynağı filtreleme, sesli frekans amplifikatörleri, timming devreleri ve genel DC filtrelemeleri için uygun bir seçimdir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 748 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 440 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V