ECA-1CM470I
CAP ALUM 47UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ECA-1CM470I
ECA-1CM470I Hakkında
Panasonic ECA-1CM470I, 47 µF kapasitansına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere direkt olarak lehimlenir. ±20% tolerans ve Can paketlemesi ile standart endüstriyel uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında tercih edilir. 10 kHz'de 221 mA ve 120 Hz'de 130 mA ripple akım kapasitesi bulunur.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 221 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 130 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V