ECA-1CM220B
CAP ALUM 22UF 20% 16V RADIAL
Üretici
Panasonic
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
ECA-1CM220B
ECA-1CM220B Hakkında
Panasonic ECA-1CM220B, 22 µF kapasitanslı radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V nominal gerilime sahip olan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda geniş kullanım alanına sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilmekte, 85°C sıcaklıkta 2000 saat ömür garantisi vermektedir. ±20% tolerans değerine sahip olan kondansatör, 127.5 mA @ 10 kHz yüksek frekansta ve 75 mA @ 120 Hz düşük frekansta ripple akım kapasitesine sahiptir. Through-hole montaj türü sayesinde geleneksel PCB tasarımlarında kolayca kullanılabilir. Güç kaynakları, filtreleme, depolama ve decoupling uygulamalarında tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 127.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 75 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V